Copyright by Power Company 2017

19/09/25

KOMPLEKSOWE INSTALACJE

 

 

 

 

PRACE INSTALATORSKIE - BIUROWIEC KRAKOWSKA WROCŁAW

Trwają ostatnie prace montażowe i wykończeniowe w biurowcu przy ulicy Krakowskiej we Wrocławiu, gdzie jako podwykonawca od dwóch miesięcy, realizujemy instalacje niskoprądowe oraz montujemy osprzęt dla naszego zleceniodawcy. W zakres naszych prac wchodziło położenie okablowania pod wybrane instalacje oraz montaż osprzętu do nich. Po zakończeniu prac montażowych w cenie dla gw było również kompleksowe sprzątanie. Już wkrótce obiekt powita nowych użytkowników. Tymczasem Inwestor opisuje go tymi słowy: " 

Krakowska 29 to biurowiec zgodny ze standardem klasy A wyróżniający się na tle innych indywidualnym charakterem. Projekt łączy loftowy, postindustrialny styl z wysokiej jakości materiałami i energooszczędnymi rozwiązaniami, które przekładają się na niskie koszty eksploatacji.

Krakowska 29 to doskonałe miejsce zarówno dla firm poszukujących inspirujących przestrzeni, jak i tych, dla których liczy się prestiż i dobra lokalizacja. Nietuzinkowa fasada, wysokie na 3,5 metra biura, nowoczesne części wspólne gwarantują wyjątkowy klimat. Liczne udogodnienia, jak np. zielony taras, szatnie z prysznicami dla rowerzystów, ogólnodostępna kantyna, czy uchylne okna zapewnią użytkownikom przyjazne środowisko pracy."

                                                                                   źródło: krakowska29.pl

glw system