Copyright by Power Company 2017
KOMPLEKSOWE INSTALACJE
Jeśli z różnych przyczyn na etapie budowy domu nie położyliśmy instalacji pod przyszły alarm, dobrym rozwiązaniem jest system bezprzewodowy lub hybrydowy.
Takie właśnie rozwiązanie zastosowałem w przypadku dwóch posesji, zlokalizowanych w Leśnicy. Zaletą takiego systemu jest szybkość jego instalacji oraz brak konieczności ingerencji w gotowe już aranżacje pomieszczeń i/lub elewacji.
Same systemy są różne w zależności od tego, na którą opcję się zdecydujemy, ale praktycznie wszystkie dają nam możliwość zdalnego sterowanie funkcjami systemu alarmowego. Zapewniają również stały wgląd w bieżące zdarzenia zarejestrowane przez centralę, dzięki czemu możesz jeszcze efektywniej czuwać nad tym, co dla Ciebie najważniejsze – bezpieczeństwem i komfortem Twoich najbliższych. Mamy możliwość podziału naszego domu na strefy, co jest również bardzo wygodne. Oprócz czujek ruchu możemy dodatkowo zainstalować czujki dymu i zalania, co zwiększy nam zakres bezpieczeństwa o kolejne możliwe scenariusze.
Polecam i zapraszam do współpracy.