Copyright by Power Company 2017

20/11/02

KOMPLEKSOWE INSTALACJE

 

 

 

 

ALARMY BEZPRZEWODOWE LEŚNICA

Jeśli z różnych przyczyn na etapie budowy domu nie położyliśmy instalacji pod przyszły alarm, dobrym rozwiązaniem jest system bezprzewodowy lub hybrydowy. 

 

Takie właśnie rozwiązanie zastosowałem w przypadku dwóch posesji, zlokalizowanych w Leśnicy. Zaletą takiego systemu jest szybkość jego instalacji oraz brak konieczności ingerencji w gotowe już aranżacje pomieszczeń i/lub elewacji.

Same systemy są różne w zależności od tego, na którą opcję się zdecydujemy, ale praktycznie wszystkie dają nam możliwość zdalnego sterowanie funkcjami systemu alarmowego. Zapewniają również stały wgląd w bieżące zdarzenia zarejestrowane przez centralę, dzięki czemu możesz jeszcze efektywniej czuwać nad tym, co dla Ciebie najważniejsze – bezpieczeństwem i komfortem Twoich najbliższych. Mamy możliwość podziału naszego domu na strefy, co jest również bardzo wygodne. Oprócz czujek ruchu możemy dodatkowo zainstalować czujki dymu i zalania, co zwiększy nam zakres bezpieczeństwa o kolejne możliwe scenariusze. 

 

  • Wyszedłeś z domu w pośpiechu i nie jesteś pewien, czy uzbroiłeś alarm?Gdziekolwiek jesteś, możesz to sprawdzić i – w razie potrzeby – załączyć czuwanie.
  • Włamanie do piwnicy, wyłączenie czuwania przez kogoś z rodziny, a może awaria zasilania w nadzorowanym obiekcie - o wszelkich zdarzeniach w systemie poinformują Cię wyświetlane na ekranie smartfona powiadomienia.

 

Polecam i zapraszam do współpracy.

 

glw system